ZŠ - 1. stupeň

Živé učení Pálava

Hledáme učitele/ku / průvodce pro první trojročí (1 až 3 třída) naši školy sdružující děti v domácím vzdělávání. A také průvodce do naší školky. Klentnice 40, okres Břeclav.
Hlavní podmínkou je zkušenost práce s dětmi.
Veškeré další info naleznete v příloze.

Jsme škola sdružující děti v domácím vzdělávání. V září 2019 jsme otevřeli školku a první trojročí (1 až 3 třída) školy. Další trojročí, tedy 4 až 6 třída a 7 až 9 třída, budou následovat. V jedné smíšené třídě je vždy max. 12 dětí. Cílem našeho vyjímečného projektu, je vytvořit prostředí, kde děti mohou být samy sebou a učit se intuitivně, hravě a přirozeně s respektem k sobě i ostatním. Každé dítě má možnost vyvíjet se ve vlastním tempu i naladění, bez nutnosti hodnocení, známkování, srovnávání a zatěžování domácími úkoly.

Prosíme o kontakt na info@ziveucenipalava.cz