Svět v klobouku.CZ
Přímo od výrobce ZŠ - 1. stupeň

Provlékačky BUUK - Sněhulák

Sada na výrobu sněhuláků, které si s dětmi společně vytvoříte k nejrůznějším příležitostem roku, jako ozdoby, nebo jen tak pro radost.

Provlékačky jsou vyrobené z plsti, netradičního materiálu příjemného na omak, a jsou navržené k polytechnické výchově v mateřských a základních školách, stejně tak je s dětmi můžete provlékat i doma.

Jedná se o aktivitu, která je prvním bezpečným setkáním dětí se šitím. Nepotřebují jehlu, nemusí se trápit se zašmodrchanou nití. Připravené dílky s dírkami postupně provlečou proužkem plsti a to je vše! Jednoduchým způsobem se seznámí se základní technikou šití, procvičí si jemnou motoriku, a ještě mají zaručen krásný výsledek. Provlékačky se tak budou vyjímat na každé školkové nástěnce, či udělají radost nejen maminkám.

Slouží k podpoře estetického vnímáni, kreativity, fantazie, citu pro barvy a jejich kombinaci. Dítě si procvičí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka. Může pracovat podle postupu nebo vlastní fantazie.

- provlékačky se skládají z podkladu, vrchních barevných dílků a proužku
- provlékačky lze zavěsit, přišpendlit, nebo doplnit špejlí jako zápich do květináče
- velikost: dle druhu cca 10-15 cm
- materiál: plst, 100% PES

Sada obsahuje:

- připravený materiál na výrobu 30 ks provlékaček
- barevné dílky v pěti barvách, těchto dílků je vždy více, aby si každý mohl vybrat a nechybělo
- barevné proužky v dostatečném množství
- jednoduchý srozumitelný návod

cena|: 26 Kč za kus (balení 800 Kč)

Pokud by se vám líbilo, kdyby vaše ratolest donesla ze školky právě BUUK provlékačku, řekněte jim o nás.
Mají možnost si nechat poslat vzorky zdarma :), https://buuk.cz/provlekacky/


Na provlékačku vám po domluvě můžeme umístit logo, text, nebo i navrhnout vlastní tvar pro konkrétní charitativní akce, dětské dny, výročí…

Nabízíme mnoho různých tvarů provlékaček k nejrůznějším příležitostem roku, jako jsou Den matek, Velikonoce, Halloween, Vánoce…