Svět v klobouku.CZ
Přímo od výrobce ZŠ - 2. stupeň

Tvůrčí psaní pro každého, 1. díl

Učebnice Tvůrčí psaní pro každého (1. díl) patří k nejoblíbenějším učebnicím tvůrčího psaní na českém trhu. Od roku 2006, kdy byla vydána poprvé, si ji zakoupily tisíce autorů a také učitelů a další zájemci ji v posledních letech beznadějně sháněli, protože byla zcela vyprodána. Nyní k vám přichází nejen v novém, aktualizovaném a rozšířeném vydání, ale také v luxusnějším provedení, aby vydržela časté používání. Toto je totiž učebnice, kterou budete brát do ruky velice často, pokud pomýšlíte na spisovatelskou nebo novinářskou dráhu nebo chcete svým svěřencům připravit zajímavou výuku slohu a tvůrčího psaní. Máte-li již ve své knihovničce vydání z roku 2006, rozhodně neváhejte nad koupí tohoto nového vydání. Litovat rozhodně nebudete. Autorka knihu doplnila o nové zkušenosti z práce s autory, přidala zajímavé kapitoly, obměnila příklady a doplnila nová cvičení. Učebnice tak povyrostla o téměř 100 stran!

Knihu si chválí učitelé SŠ a vhodná je i pro 2. stupeň ZŠ (8. + 9. třída) a pro zájmové kroužky tvůrčího psaní pro osmé a deváté ročníky.

Pokud chcete pro školu objednat více kusů, kontaktujte přímo nakladatele, snaží se pro školy dělat speciální cenu. Objednávky v e-shopu nakladatele: https://www.mam-talent.eu/product/tvurci-psani-pro-kazdeho-1-dil/47843/